Daty najbliższych kursów teoretycznych: 24.06.2024, 01.07.2024
Intensywny kurs kategorii B

Cena kursu w 15 lub 12 dni : 3600zł  lub 3900zł

 • Przed rozpoczęciem kursu należy uzyskać badanie lekarskie oraz Profil Kandydata na Kierowcę (nr PKK)
 • Intensywny program nauczania
 • Szkolenie praktyczne 6dni po 2h i 6dni po 3h lub 15dni po 2h
 • Rozpoczynanie i kończenie jazd przy Rondzie Rataje
 • Grafik zajęć praktycznych dostosowany indywidualnie
 • 30 godzin multimedialnych wykładów
 • Rozpoczynanie szkolenia praktycznego po ukończeniu zajęć teoretycznych w OSK lub po zdaniu egzaminu teoretycznego państwowego;
 • 30 godzin jazd (1 godzina to pełne 60min)
 • Kurs pierwszej pomocy obowiązkowy

Jak bardzo ekspresowy może być kurs na prawo jazdy – Poznań?

Jeżeli potrzebujesz szybko nauczyć się jeździć oraz zdać egzamin na prawo jazdy to świetnie trafiłeś. Nasza Szkoła Jazdy oferuje szybki kurs na Prawo Jazdy, w którym się specjalizujemy od ponad 10 lat! Kandydaci na kierowców podczas szkolenia mogą wybrać dwa warianty kursu.

Pierwszy z nich jest z całym cyklem szkolenia teoretycznego, zajęcia teoretyczne trwają ok 5-6 dni codziennie w godzinach popołudniowych i po zakończonych wykładach realizujemy intensywny kurs w 12 dni lub 15 dni szkolenia praktycznego. Drugi wariant to E-Learning i  zdanie egzaminu teoretycznego w WORD Poznań przed przystąpieniem do szybkiego kursu na prawo jazdy. W tej opcji przygotowaliśmy Pakiet materiałów szkoleniowych zawierających podręcznik z przepisami  ruchu drogowego z dostępem do platformy e-learningowej z oficjalną bazą pytań na Prawo Jazdy.

Kurs 12 dniowy charakteryzuje się tym, że przez pierwsze 6 dni szkolenia zajęcia trwają po dwie godziny zegarowe i kolejne 6 dni po trzy godziny szkolenia.  Terminy i godziny jazd są dopasowane indywidualnie do potrzeb Kursanta. Jeżeli nie możesz przyjść na jazdy z różnych powodów to zawsze można odwołać na dzień przed zaplanowanym terminem kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Kurs 15 dniowy jest indywidualnie ustalony i cały cykl szkolenia realizowany w blokach dwugodzinnych spotkań, możliwość jazd wcześnie rano lub późnym wieczorem.  Wszystkie zarezerwowane terminy są widoczne w elektronicznym systemie Terminarz – unikniesz pomyłek związanych z zaplanowanymi jazdami.  Szybki kurs 15 dniowy wybierany jest najczęściej przez osoby o napiętym grafiku zawodowym.

Szkolenie można rozpocząć na trzy miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku. Po zakończeniu kursu można zapisać się i zdawać egzamin państwowy w Word Poznań na miesiąc przed ukończeniem wymaganego wieku.

Ekspresowy kurs prawa jazdy – jakość szkolenia

Najważniejszymi czynnikami decydującymi o jakości przeprowadzonego szkolenia jest sposób prowadzenia zajęć, metody nauczania oraz czas realizacji kursu na Prawo Jazdy. System ciągłości oraz stopniowania trudności pozwala na rozwój umiejętności prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nasi instruktorzy to nie tylko pasjonaci motoryzacji,  ale również dyplomowani pedagodzy.  Posiadają odpowiednią wiedzę z przepisów ruchu drogowego, metodyki nauczania i pedagogiki. Nasza cała kadra instruktorów zgadza się z twierdzeniem, że szybkie kursy na prawo jazdy są bardziej efektywne i bardziej skuteczne od kursów, które trwają ponad pół roku! Nie ma nic lepszego niż codzienne przypominanie przepisów ruchu drogowego, uczestniczenie w sytuacjach drogowych i analizowanie popełnionych błędów na bieżąco.

Do czego uprawnia kat. B prawo jazdy?

Na podstawie Ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami Dz. U. 2011 Nr 30 poz. 151 prawo jazdy kategorii B uprawnia do kierowania:

 1. Pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t, z wyjątkiem autobusu i motocykla.
 2.  Zespołu pojazdów złożonego z pojazdu o którym mowa w pkt. 1. oraz z przyczepy lekkiej, której dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 750kg;
 3.  Zespołu pojazdów złożonego z pojazdu o którym mowa w pkt. 1. oraz z przyczepy innej niż lekka, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 4250 kg, z zastrzeżeniem że zespołem tych pojazdów,  może kierować wyłącznie osoba, która zdała część praktyczną egzaminu państwowego, potwierdzoną wpisem do prawa jazdy.
 4. Pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM, czyli motorowerem i czterokołowcem lekkim;
 5. Ciągnikiem rolniczym, pojazdem wolnobieżnym oraz zespołem złożonym z tego pojazdu i przyczepy
  lekkiej;
 6. Motocyklem o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 125 cm3, mocy nieprzekraczającej 11 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg, oraz motocyklem trójkołowym
  – pod warunkiem, że osoba posiada prawo jazdy kategorii B od co najmniej 3 lat.

Ceny kursu

Zobacz również inne nasze kursy

Kategoria B

Prawo jazdy kat. B

30h wykładów lub egzamin teoretyczny w WORD przed rozpoczęciem kursu. Kursy na 8 nowych Kia Rio.

Cena

3200 PLN

Sprawdź
Kategoria B

Prawo jazdy kat. A/A2+B

Aby zrobić prawo jazdy dwóch kategorii potrzebne są dwa nr PKK. Możliwość robienia kursów równolegle!

Cena

5600 PLN

Sprawdź
Kategoria B

Jazdy doszkalające

Godziny doszkalające są ustalane indywidualnie. Szkolenie odbywa się w blokach dwugodzinnych lub trzygodzinnych

Cena

100 PLN

Sprawdź
Kategoria B

Kurs w jęz. angielskim

Kurs dla obcokrajowców, indywidualnie dostosowane godziny zajęć. Kompletny zestaw testów i materiałów.

Cena

4000 PLN

Sprawdź
Kategoria B

Voucher na prawo jazdy

Najlepszy prezent to taki, który jest potrzebny a obdarowana osoba będzie się nim cieszyć.

Cena

500 PLN

Sprawdź
Przed kursem

Przed rozpoczęciem każdego kursu należy uzyskać PKK. Jest to profil kandydata na kierowcę w Wydziale Komunikacji lub Starostwie Powiatowym.

Sprawdź

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.