Daty najbliższych kursów teoretycznych: 08.03.2021, 15.03.2021
  • Przed zakupem prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta,  podanie nr PKK iPESEL
  • Szkolenie odbywa się w blokach dwugodzinnych lub trzygodzinnych
  • Dodatkowe godziny doszkalające na motocyklu na życzenie na wąskich i ciasnych zakrętach poza obszarem zabudowanym

Chcesz zacząć swoją przygodę z motocyklem ale nie wiesz od czego zacząć?

To najczęstsze pytanie, które słyszymy od naszych podopiecznych. Jeżeli nie jest jeszcze pewne że na 100% chcesz zacząć to po prostu przyjedź do nas na plac, zobaczysz w jaki sposób zaczynają inni, będziesz mógł zapoznać się ze sprzętem oraz motocyklami. Jeżeli jesteś po dłuższej przerwie i chcesz wrócić na motocykl albo podnieść swoje umiejętności lub doszkolić się przed egzaminem na Prawo Jazdy to idealnie trafiłeś.  Rozpocznij swoją Moto przygodę pod naszym czujnym okiem na najdłuższym placu manewrowym w Poznaniu.

Doskonalenie jazdy motocyklem – przed egzminem

Jeżeli jesteś z innego OSK i uważasz, że nie czujesz się odpowiednio przygotowany, ciągle się stresujesz przed jazdą lub podchodzisz już kolejny raz do egzaminu na prawo jazdy w WORD Poznań to daj nam dwie godziny na Twoich jazdach doszkalających. Skorygujemy Twoje błędy i pozycję na motocyklu, razem wykonamy różne ćwiczenia, których prawdopodobnie dotychczas nie wykonywałeś. Najpierw wyjaśnimy Tobie w najdrobniejszych szczegółach wszystkie zadania egzaminacyjne krok po kroku a potem pokażemy jak wykonać prawidłowo. Zrozumiesz, że proste  ćwiczenia są najbardziej skuteczne a dla Ciebie będzie najważniejsze, żeby czuć się pewnie na motocyklu. Pojeździmy razem na jednym motocyklu, gdzie siedząc z tyłu wyłapiemy Twoje błędy i na bieżąco będziemy korygować…. Czy jeździłeś dotychczas z instruktorem na jednym motocyklu w trakcie ćwiczeń? Prawdopodobnie już teraz wiesz dlaczego tak wiele osób szuka naszej Szkoły Jazdy z polecenia.

Kursy prawa jazdy na motocykl

Jesteśmy przygotowani do prowadzenia profesjonalnych kursów prawa jazdy kategorii A, A1, A2, Am oraz szkoleń motocyklowych. Posiadamy najlepszy sprzęt łączności dostępny na rynku taki jak Cardo Scala Rider, do szkoleń motocyklowych wykorzystujemy takie opony sportowe jak np. Pirelli Diablo Rosso II,  Michelin Pilot Power 2CT, Dunlop Sport Max Gpr czy Pirelli Angel ST.  W trakcie kursu staramy się pokazywać różnice sprzętowe w motocyklach, tak aby jazdy doszkalające i szkolenia motocyklowe dostarczały jak najwięcej praktycznej wiedzy. Uczymy bezpiecznej i sportowej jazdy na motocyklu Jeździmy jeden na jeden w ruchu drogowym. Szkolenia motocyklowe oraz jazdy doszkalające prowadzone są pod marką Szybki Bill Motorsport.

Indywidualne doskonalenie oraz wyjazdy grupowe

Jeżeli masz blokadę psychiczną na swoim motocyklu i chciałbyś lepiej pokonywać zakręty to można z nami pojechać na trackday na jeden z prostszych torów w Bydgoszczy lub w Starym Kisielinie aby z grupą początkujących motocyklistów poćwiczyć bezpieczne pokonywanie zakrętów pod okiem utytułowanych zawodników Mistrzostw Polski oraz doświadczonych instruktorów nauki jazdy i techniki jazdy. Zgłoszenia przyjmujemy w okresie wiosennym.

Ceny kursu

Przed kursem

Przed rozpoczęciem każdego kursu należy uzyskać PKK. Jest to profil kandydata na kierowcę w Wydziale Komunikacji lub Starostwie Powiatowym.

Sprawdź

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.