Daty najbliższych kursów teoretycznych: 22.04.2024, 29.04.2024
    • Przed zakupem prosimy o zapis przez stronę internetową i podanie nr PKK
  • Szkolenie odbywa się w blokach dwugodzinnych lub trzygodzinnych
  • Indywidualnie dopasowany grafik zajęć

Pakiet szkolenia dodatkowego przed egzaminem

Każda dodatkowa godzina może pomóc nie tylko w przygotowaniu do egzaminu na prawo jazdy, ale przede wszystkim w podniesieniu umiejętności i zdobyciu nowego doświadczenia. Po ukończeniu kursu w dowolnym OSK możesz przyjść do nas na dodatkowe jazdy samochodem lub motocyklem przed egzaminem w WORD.

Pakiety dodatkowych godzin polecamy dla kursantów przede wszystkim spoza naszego OSK. Osoby które czują że są przygotowane niewystarczająco, czują się niepewnie za kierownicą lub nie znają topografii miasta Poznania to właśnie ten pakiet będzie idealnym rozwiązaniem przed egzaminem na Prawo Jazdy. Dodatkowe jazdy doszkalające w naszym OSK to także możliwość sprawdzenia się z przepisów ruchu drogowego w szczególności dla osób, które myślą że już wszystko wiedzą i że nic nie jest w stanie już ich zaskoczyć. Nasza kadra instruktorów zapewni właściwą atmosferę podczas jazd doszkalających, na Twoje życzenie poczujesz się jak na egzaminie na Prawo Jazdy w WORD Poznań. Dla osób, które dawno nie prowadziły pojazdu możemy zaproponować pakiet dodatkowych godzin, w których zaczniemy wszystko od początku, nawet wyjeżdżając poza obszar zabudowany czy późnym wieczorem po zmroku.

Pakiet w cenie 1000zł za 10 godzin 

Uważamy że po 30 godzinach szkolenia w kursie na prawo jazdy jest to optymalna ilość godzin po dłuższej przerwie, ponadto dla kursantów z innego OSK jest to doskonała oferta cenowa. Istnieje możliwość wykupienia pojedynczych godzin doszkalających,  z tym że minimalna ilość godzin, którą zrealizujemy to 2 godziny a maksymalna ilość to 3 godziny podczas jednej jazdy. Uważamy że większa ilość nie wpływa korzystnie na koncentrację oraz sposób przyswajania wiedzy.

Pakiet dodatkowych godzin należy zapłacić z góry w naszym Biurze Obsługi Klienta w gotówce lub przelewem, podając przy tym nr PKK oraz PESEL. Terminy oraz godziny jazd będą ustalane indywidualnie zgodnie z dyspozycyjnością osoby zdającej egzamin na prawo jazdy. Można ustalić termin dodatkowych jazd w dniu egzaminu, z tym że należy wziąć pod uwagę zapas przynajmniej dwóch godzin na późniejszy dojazd do WORD Poznań.

Ceny kursu

Zobacz również inne nasze kursy

Kategoria B

Prawo jazdy kat. B

30h wykładów lub egzamin teoretyczny w WORD przed rozpoczęciem kursu. Kursy na 8 nowych Kia Rio.

Cena

3000 PLN

Sprawdź
Kategoria B

Prawo jazdy kat. A/A2+B

Aby zrobić prawo jazdy dwóch kategorii potrzebne są dwa nr PKK. Możliwość robienia kursów równolegle!

Cena

5400 PLN

Sprawdź
Kategoria B

Intensywny kurs

Szybki kurs na prawo jazdy, lekcje prowadzone są z instruktorami mającymi uprawnienia egzaminatorów.

Cena

3400 PLN

Sprawdź
Kategoria B

Kurs w jęz. angielskim

Kurs dla obcokrajowców, indywidualnie dostosowane godziny zajęć. Kompletny zestaw testów i materiałów.

Cena

4000 PLN

Sprawdź
Kategoria B

Voucher na prawo jazdy

Najlepszy prezent to taki, który jest potrzebny a obdarowana osoba będzie się nim cieszyć.

Cena

500 PLN

Sprawdź
Przed kursem

Przed rozpoczęciem każdego kursu należy uzyskać PKK. Jest to profil kandydata na kierowcę w Wydziale Komunikacji lub Starostwie Powiatowym.

Sprawdź

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.