• Kurs na operatora wózka widłowego WJOII
  • Ćwiczenia na wózkach czołowych firmy Linde i Still
  • Przed kursem należy wykonać psychotesty oraz badania lekarskie dla pojazdów powyżej 3,5t
  • 59 godzin zajęć
  • 8 godzin z obsługi butli gazowej
  • Egzamin UDT
  • Szkolenia, zgodnie z ustawą podatkową, zostały zwolnione z podatku VAT. W związku z powyższym podane ceny nie są zwiększone o kwotę podatku od towarów i usług.
  • Ćwiczenia praktyczne realizowane są w siedzibie firmy PROMAG S.A. przy ul. Romana Maya 11 w Poznaniu lub w Mosinie.

Kurs na wózki widłowe

Kurs na operatora wózka widłowego to możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji zawodowych i nabycie nowych umiejętności. Osoby posiadające odpowiednie uprawnienia są obecnie jednymi z najbardziej pożądanych pracowników na rynku pracy. Z urządzeń transportu bliskiego korzysta się zarówno na halach produkcyjnych, jak i w supermarketach, mniejszych sklepach (dyskontach), magazynach, hurtowniach, placach składowych. Szkolenie na wózki widłowe pozwala w szybki sposób uzyskać potrzebne kompetencje, bez konieczności długotrwałego uczęszczania na zajęcia.

 

Szkolenie na wózki widłowe – dla kogo?

Kurs na wózek widłowy przeznaczony jest dla każdego, kto ukończył 18 lat oraz posiada zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia i braku przeciwwskazań do pracy jako operator. Na szkolenie mogą zapisać się nie tylko młode osoby, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową i chcą zwiększyć swoje szanse na otrzymanie lepszych ofert. To również świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce zmienić obecne stanowisko pracy na inne oraz poprzez podniesienie swoich umiejętności pragnie awansować i zdobyć wyższe zarobki. Ponadto szkolenia na wózki widłowe to doskonały sposób podniesienia kwalifikacji własnego zespołu pracowników. Mimo że urządzenia do transportu bliskiego nie poruszają się szybko, nieprawidłowo używane, mogą wyrządzić mnóstwo szkód. Operator powinien mieć zatem dobrą koordynację oraz cechować się cierpliwością i spokojem. Do kursu na wózki widłowe nie może zatem przystąpić osoba mająca poważne problemy ze wzrokiem, słuchem, koordynacją psychoruchową, cierpiąca na epilepsję lub inne schorzenia wykluczające bezpieczne operowanie urządzeniem.

 

Zakres kursu na wózki widłowe

Kurs na operatora wózka widłowego obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Podczas szkolenia kursant zapoznaje się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi:

 

 

Ponadto nauczy się płynnej jazdy oraz podnoszenia i transportu ładunków. Kurs na wózki widłowe zakończony jest egzaminem, podczas którego weryfikuje się zdobyte przez kursanta umiejętności i wiedzę. Zachęcamy do zapisów na szkolenie na operatora wózka widłowego w naszej szkole jazdy Szybki Bill. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą.

Ceny kursu

Przed kursem

Przed rozpoczęciem każdego kursu należy uzyskać PKK. Jest to profil kandydata na kierowcę w Wydziale Komunikacji lub Starostwie Powiatowym.

Sprawdź

Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.