Karolina
Najlepsza szkoła w mieście!!! Dziękuję Pani Lidce za życzliwość i za spełnianie moich zachcianek jeżeli chodzi o godziny. Egzamin zdałam na wynik POZYTYWNY za PIERWSZYM razem (kat. B). Miałam zero stresu dlatego, że byłam świetnie przygotowana na każde parkowanie jak i zawracanie. Dziękuję za przygotowanie wszystkim instruktorom a w szczególności Panu Arturowi z którym miałam najwięcej jazd oraz Panu Tomkowi za wskazanie ostatnich uwag tuż przed egzaminem. Z całego serca polecam to OSK SZYBKI BILL.
19.02.2021
Weronika
Najlepsze OSK!!!! Chciałabym podziękować z całego serca za życzliwość Pani Lidki! Za super przygotowanie , przez super instruktora , który nie dosyć , ze potrafi przygotwać to jeszcze wspiera duchowo - człowiek z wielka pasja w tym co robi , to widać i są efekty!!!! Mam na myśli Huberta !!!!!!!! Dziękuje bardzo !! Polecam polecam polecam !
30.01.2021
Emila
Naprawdę fajna szkoła jazdy. Szczególnie Pani Lidka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych w załatwieniu dogodnych godzin jazdy. Pan Tomek i Ania nauczą wszystkiego, a do tego niesamowicie cierpliwi z indywidualnym podejściem. Pokażą trasy egzaminacyjne u mnie sprawdziły się w 100%. Kurs był czystą przyjemnością pomimo zbierania się do niego przez 15 lat :-) Polecam szczerze.
18.01.2021
Zuza
POLECAM !!! Wykupiłam dodatkowe jazdy po złym przygotowaniu przez inna szkole i negatywnym wyniku z egzaminu W 6 godzin zdążyłam nadrobić i dowiedzieć się wszystkich najważniejszych rzeczy na jazdach u Huberta ,wszystkie możliwe miejsca przejechane Następnie ... egzamin Wynik ??? POZYTYWNY ! DZIĘKUJE !!!!
19.12.2020
Dominika
Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi „Szybkiego Billa”. Pani Lidka - złota kobieta. Instruktorzy z powołania. Szczególne podziękowania dla Pana Artura, Mariana oraz Tomka, z którymi miałam najwiecej godzin. Dzięki nim jazda samochodem była czystą przyjemnością i co najważniejsze - opuściłam Word z wynikiem POZYTYWNYM. Polecam!!
10.12.2020
Mikołaj
Egzamin A2 zdany bez problemu za pierwszym razem, Pani Magda przygotowała mnie wzorowo :) Nic dodać nic ująć
30.11.2020
Marcin
Serdecznie POLECAM szkole jazdy Szybki Bill Najlepsi istruktorzy Marcin i Magda!!! Zawsze konkretni i profesjonalni, służą dobra radą i podpowiedzą jak podejść do egzaminu. Takich instruktorów ze świecą szukać. Oczywiście zdane kat. A POZDRAWIAM i DZIĘKUJĘ !!!!
16.11.2020
Pokaż więcej

Dodaj opinię


Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.