Gabrysia
Świetna szkoła jazdy! Dowiedziałam się o niej dzięki znajomym, którzy mówili o niej w samych superlatywach i z ręką na sercu przyznaje, że się nie zawiodłam. Dziękuje Pani Ani za przygotowanie do egzaminów oraz poświęcony mi czas. Również wielki ukłon w stronę Pani Lidki, która zawsze służyła pomocną dłonią. Ogromnie polecam wszystkim przyszłym kierowcą!
01.09.2021
Żaneta Ż.
Bardzo dobra szkoła nauki jazdy.Wybralam ją ze względu na dużo pozytywnych opinii i nie zawiodłam się. To była wspaniała przygoda zwieńczona sukcesem. Ludzie którzy tam pracują to profesjonaliści z pasją.Począwszy od cudownej Pani Lidki ,która wprowadza nas w tajniki kursu,przez instuktorów.Pani Lidka zawsze pomocna,na każdym etapie kursu,cudowna,otwarta,bezproblemowa osoba. Dziękuję😘Instruktorzy podchodzą do pracy z ogromnym zaangażowaniem. Dbają,żeby przekazać swoją wiedzę jak najlepiej. Bardzo dziękuję Panu Marianowi i Arturowi za jazdy w miłej,bezstresowej atmosferze,za spokój i opanowanie.Szczególne podziękowania dla Pana Tomka i Huberta z którymi miałam najwięcej jazd,za solidne przygotowanie do egzaminu,za pełen profesjonalizm,cierpliwość i wszystkie wskazówki które przydały się na egzaminie i na pewno przydadzą podczas samodzielnej jazdy.Jestem Wam bardzo wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobiliście. Polecam Szybkiego Billa każdemu.Na prawdę warto.
02.07.2021
Andrzej
Kategoria A. Szybciej już chyba się nie dało ( no, no może bez pandemii urzędy by były sprawniejsze bo to one trochę spowolniły) 18 kwietnia pomysł na kupno motocykla i prawo jazdy. 21.04 badania. 26 wizyta w urzędzie i rejestracja PKK i zaraz zgłoszenie na teorię w WORD. Egzamin w WORD 10 maja i zaraz telefon do Szybki Bill. I tutaj nie było pandemii zbędnego czekania itp. Już 11 miałem pierwsze jazdy. Kurs w miłej sympatycznej atmosferze. Marcin jak i Tadziu zasługują na pochwałę. Spokój i pełen profesjonalizm. No, ale zaznaczam, że na placu trzeba sumiennie jeździć i słuchać co mówią. Ostatnia jazda 25 maja więc jest to całkiem dobry wynik zrobienia kursu z uwagi na terminy innych. No niestety ale najbliższy termin na egzamin to Poznań 24 czerwca i Leszno 14 czerwca. Można się domyślić co wybrałem. Leszno naprawdę polecam. Miła i sympatyczna atmosfera na egzaminie. Pojechałem wsiadłem na motocykl, zrobiłem swoje i cześć. Czekam na papier. Szybki Bill wybrałem, bo bardzo mi zależało na jak najszybszym powiększeniu uprawnień ( B mam 30 lat) i moje oczekiwania w 100% zostały tutaj spełnione. Dodam, że z racji czasu oczekiwania pomiędzy ostatnią lekcją a egzaminem by nie wyjść z wprawy dokupiłem dwie godziny. Polecam!
18.06.2021
TOMASZ
Najlepsza szkółka w Poznaniu! Podziękowania dla Pani Lidki i Pana Marcina za przygotowanie do egzaminu i za bardzo dobrą atmosferę, na każdych jazdach. Egzamin zdany POZYTYWNIE za pierwszym razem!!!
12.06.2021
Darek
Egzamin na kat B zdany za pierwszy razem! :) Chciałbym serdecznie podziękować całej szkole. Przesympatyczni ludzie, miła atmosfera, wszystko bezproblemowo i w super cenie! Przede wszystkim wielkie podziękowania dla Huberta, z którym miałem najwięcej jazd za świetne wskazówki i przygotowanie mnie do egzaminu. Kompetencje instruktorów na najwyższym poziomie, a dodatkowo bezstresowe jazdy, ogromna cierpliwość i pełen profesjonalizm. Aż chciało się wstawać z samego rana. Jeszcze raz dzięki! 😁
20.04.2021
Agata
Najlepsza szkoła jazdy w Poznaniu! Serdeczne podziękowania dla Pani Lidki, za Jej pomoc i życzliwości w każdej sytuacji. Instruktorzy z powołania, szczególnie Hubert, który wszystko na spokojnie wytłumaczy i przygotuje na każde parkowanie i zawracanie. Nauka w tej szkole jazdy jest przyjemnością, a po skończonym kursie jest się dobrze przygotowanym do egzaminu. Polecam z całego serca!
31.03.2021
Karolina
Najlepsza szkoła w mieście!!! Dziękuję Pani Lidce za życzliwość i za spełnianie moich zachcianek jeżeli chodzi o godziny. Egzamin zdałam na wynik POZYTYWNY za PIERWSZYM razem (kat. B). Miałam zero stresu dlatego, że byłam świetnie przygotowana na każde parkowanie jak i zawracanie. Dziękuję za przygotowanie wszystkim instruktorom a w szczególności Panu Arturowi z którym miałam najwięcej jazd oraz Panu Tomkowi za wskazanie ostatnich uwag tuż przed egzaminem. Z całego serca polecam to OSK SZYBKI BILL.
19.02.2021
Pokaż więcej

Dodaj opinię


Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.