Aneta
Zdecydowanie polecam! Super instruktorzy, bardzo miła atmosfera,indywidualne podejście do kursanta,elastyczne godziny,a Pani Lidka to cud kobieta,wszystko z nią można załatwić i za każdego kursanta szczerze trzyma kciuki.Szczególne podziękowania dla Pana Tomka,Pana Mariana i Pana Leszka z którymi miałam najwięcej jazd,a w stronę Pana Leszka i Pana Mariana wielki ukłon w podzięce za odświeżenie umiejętności tuż przed egzaminem,zdanym za pierwszym razem 😁 (kat.B)
26.12.2021
Martyna
Najlepsza szkoła jazdy w Poznaniu! Same plusy, żadnych minusów. Z czystym sercem polecam każdemu!
23.12.2021
Martyna
Najszybsze prawko w Poznaniu! Niesamowici instruktorzy i bardzo przyjazna atmosfera. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Szczególne podziękowania dla Pana Marcina i Pani Lidki oraz dla Pana Huberta i Pana Tadeusza.
22.12.2021
Barbara
Z czystym sumieniem polecam tą szkołę,a zwłaszcza profesjonalne podejście Pana Huberta, który w cztery godziny jazd doszkalających pokazał mi jak się jeździ po Poznaniu, tłumacząc i objaśniając wszystko co powinnam wiedzieć do egzaminu,w przeciwieństwie do moich poprzednich instruktorów z innej szkoły nauki jazdy, gdzie wyjeździłam ok.50 godzin,a nie pokazali mi tylu miejsc i sytuacji ,co Pan Hubert w zaledwie cztery godziny.Wielkie dzięki Panie Hubercie ...Szacun ☺️.
08.12.2021
Natalia N.
Przybyłam, jeździłam i zwyciężyłam! 😁 Kat. B zdana za pierwszym razem. Chciałabym podziękować wszystkim instruktorom, ale przede wszystkim Panu Leszkowi i Panu Tomkowi - za cierpliwość i wszystkie dobre wskazówki, bez Was to by się nie udało. Kurs zrobiony błyskawicznie, dłużej czekałam na egzamin w WORD. Pozdrawiam całą szkołę jazdy i na pewno będę polecać kurs w SzybkiBill.
04.12.2021
Karolina
Dokupienie jazd doszkalających w tej szkole to najlepsze co mogłam zrobić, po poprzednim kursie egzamin niestety 3 razy niezaliczony, tutaj po jazdach doszkalających za pierwszy razem się udało!!! Pan Hubert i Pani Ania najlepsi instruktorzy! Przygotują wzorowo do egzaminu! Dziękuję bardzo! Będę polecać!
26.10.2021
Gabrysia
Świetna szkoła jazdy! Dowiedziałam się o niej dzięki znajomym, którzy mówili o niej w samych superlatywach i z ręką na sercu przyznaje, że się nie zawiodłam. Dziękuje Pani Ani za przygotowanie do egzaminów oraz poświęcony mi czas. Również wielki ukłon w stronę Pani Lidki, która zawsze służyła pomocną dłonią. Ogromnie polecam wszystkim przyszłym kierowcą!
01.09.2021
Pokaż więcej

Dodaj opinię


Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.