Zhanna
Polecam dosłownie każdemu! Decyzje o zapisaniu na kurs podjął mój mąż i to On wybrał za mnie szkołę. Wybór okazał się nad wyraz celny. Wykłady przeprowadzane w ciekawy sposób, - że zapamiętuje się z nich wszystko. Bardzo dobre i profesjonalne podejście instruktorów do kursanta - punktualność, chęć nauczenia. Ogromne podziękowania dla Pana Tomka, który posiada ogrom cierpliwości oraz spokoju, jak również bardzo dobrze tłumaczy i koryguje wszystkie błędy. Jazda w tak miłej atmosferze stala się przyjemnością oraz udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy :)
18.02.2020
Ebonom
I want to say a big thanks to the SZYBKIBILL team. I remember I told Marcin that I wanted the driving lessons ASAP as the name SZYBKIBILL implies and he laughed and said no worries. I started my lessons with wonderful teachers Pani Ania and Pani Magda and I was done in no time. I was taught thoroughly by both of them and after I passed Pani Magdas thorough in house examination, she assured me I was going to pass the WORD exam and thats exactly what happened. I went to the WORD for my exam a bit tensed of course, but I passed seamlessly!
13.01.2020
Patryk
Rewelacja! Nie miałem wcześniej styczności z motocyklem, a zostałem bardzo rzetelnie przygotowany do egzaminu i późniejszego jeżdżenia. Z całego serca polecam szkołę, zadbane sprzęty i dobra lokalizacja placu. Kategoria A zdana za pierwszym podejściem.
06.11.2019
Łukasz
Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Wskazówki Magdy i Marcina okazały się bezcenne. Kategoria A w trzy tygodnie za pierwszym razem. Polecam wszystkim. No i wielkie dzięki.
05.11.2019
Weronika
gdy cały czas wydawało Ci się nie no ja i prawo jazdy - to się się da, nie poradzę sobie, zbyt skomplikowane.. a jednak :) Uwielbiam tą szkołę i cały zespół :) teoria i praktyka zdane za pierwszym razem - nawet gdy trafi się na mega komentującego egzaminatora który chce Cię oblać ale jednak Ty się nie dajesz bo tylko w tej szkole nauczą Cię takiej pewności siebie za kierownica że bez problemu potrafisz w każdej sytuacji sobie poradzić bo znasz przepisy i wiesz co można a czego nie :) Polecam!
31.10.2019
Przemek
Kurs na kat. A rozpocząłem w połowie września tego roku. Byłem mocno zdeterminowany, a kadra Szybkiego Billa poszła mi na rękę. W miesiąc ukończyłem kurs. Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem, praktyczny również. Kadra świetnie wyszkolona, daje cenne uwagi. Byłem już gotowy na zdawanie w przyszłym roku ale dzięki Marcinowi i Magdzie dałem radę jeszcze w starym roku. Auto szkoła posiada profesjonalny sprzęt, porządny plac szkoleniowy. W szczególności wielkie podziękowania dla Magdy za naprawdę trafne uwagi. Skorzystałem z nich i za dwa tygodnie odbieram prawko na moto ;-)...
30.10.2019
Grażyna
Po 3 nieudanych egzaminach mąż postanowił zapisać mnie na godziny doszkalające do innej szkoły.podjechał na plac na Baraniaka,stał tam Marcin i zostałam zapisana. Juz po paru minutach okazało się,ze mam wiele złych nawyków ?Błędy zostały skorygowane za co ogromnie dziękuję Marcinowi i Magdzie. Magdy raz dwa i trzy towarzyszyły mi dzis na egzaminie na slalomie wolnym i szybkim i wie ie co każdy manewr bez poprawki!!! W końcu zdałam! Polecam Szubki Bill w 100% Dziękuję
26.10.2019
Pokaż więcej

Dodaj opinię


Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.