Paulina
Zdałam za pierwszym razem! Chciałam bardzo polecić ta szkółkę, super instruktorzy atmosfera. Wszyscy są bardzo pomocni wyrozumiali. Polecam całym sercem !!
09.11.2023
Bogusia
Zdałam!!Jeśli szukacie :profesjonalizmu, intensywnego kursu w dogodnym dla siebie terminie, wsparcia, zrozumienia, motywacji, dobrej energii to najlepszy wybór.Dziękuję Panu Tomaszowi ,Panu Hubertowi,Panu Leszkowi,Panu Frankowi oraz Panom Arturom. Każdy z Was Panowie jest inny i daje coś od siebie a łączy Was jedno jesteście wspaniałymi nauczycielami. Dziękuję za ogrom wsparcia duchowego, mądrość i życzliwość .To był pożyteczny i przyjemny czas. Dziękuję Pani Lidce za cudowną opiekę od pierwszej chwili.Jest Pani dobrą duszą, złotą rybką, która spełnia życzenia.Jeszcze raz bardzo dziękuję całemu zespołowi SZYBKIEGO BILLA.Jesteście super!
10.08.2023
Mateusz
Po dwunastu latach postanowiłem spróbować ponownie z prawkiem. Wykupiłem 30 godzin. Pracuję w systemie czterobrygadowym na trzy zmiany. Dzięki Pani Lidzi wyjeździłem wszystkie godziny w jeden miesiąc :) Z racji trybu w którym pracowałem jeździłem z różnymi panami instruktorami i od każdego z nich nauczyłem się czegoś innego. Zdane za drugim razem bo za pierwszym zjadł mnie stres. Pozdrawiam całą załogę Szybkiego Billa, serdecznie dziękuję i polecam :)
07.09.2022
Kamil
Dokupione jazdy u Pana Mariusza były bardzo udane. Pozwoliły mi dokształcić się w prowadzeniu pojazdu, nabrać nieco więcej pewności i pokonać pewne trudności, takie jak np. łuk. Ostatecznie zdałem już pierwszy egzamin, po jazdach u Pana Mariusza, mimo iż wcześniej nie do końca w to wierzyłem. Serdecznie polecam każdemu i pozdrawiam Pana!
29.03.2022
Wiktoria
Mogę serdecznie polecić tą szkołę jazdy! Bardzo mili i pomocni instruktorzy, którzy nauczyli mnie jazdy po Poznaniu oraz przekazali wszystkie niezbędne wskazówki. Szczególne podziękowania dla Pani Lidki, która dba o każdy szczegół i zawsze służy pomocą oraz dla Pana Huberta, który przypomniał wszystko co najważniejsze, na chwile przed egzaminem (kat B), zdanym za pierwszym razem.
24.03.2022
Adrianna
Najlepsza szkoła jazdy w Poznaniu! Ogromny plus za możliwość samodzielnego ustawiania grafiku, dzięki czemu nawet pomimo małej dyspozycyjności można szybko i sprawnie przejść przez kurs. Świetni instruktorzy z powołaniem i pasją - cierpliwi, sympatyczni, zaangażowani. Czego można chcieć więcej? Kurs był wspaniałą przygodą, zakończoną sukcesem - egzamin zdany za pierwszym razem. Szczególne podziękowania dla Pani Lidki - przesympatycznej cudotwórczyni, która nawet na dzień przed egzaminem jest w stanie znaleźć miejsce na dodatkową jazdę, oraz dla Pana Leszka i Huberta, z którymi wyjeździłam najwięcej godzin i którzy sprawili, że byłam nie tylko dobrze przygotowana do egzaminu, ale przede wszystkim do samodzielnej jazdy.
14.01.2022
Aneta
Zdecydowanie polecam! Super instruktorzy, bardzo miła atmosfera,indywidualne podejście do kursanta,elastyczne godziny,a Pani Lidka to cud kobieta,wszystko z nią można załatwić i za każdego kursanta szczerze trzyma kciuki.Szczególne podziękowania dla Pana Tomka,Pana Mariana i Pana Leszka z którymi miałam najwięcej jazd,a w stronę Pana Leszka i Pana Mariana wielki ukłon w podzięce za odświeżenie umiejętności tuż przed egzaminem,zdanym za pierwszym razem 😁 (kat.B)
26.12.2021
Pokaż więcej

Dodaj opinię


Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.