Tomasz
Koleźeńska atmosfera,praktyczne porady,polecam wszystkim..
05.07.2020
Natalia
Polecam! Zdane za pierwszym. Mozliwosc bardzo szybkiego kursu, dzieki samodzielnemu ustalaniu grafiku. Pani Lidka przemiła, zawsze pomoże. Instruktorzy mają osobiste podejście do kursanta. Bardzo mili, z doświadczeniem, nie krytykują, tylko uczą. Bardzo dobrze przygotują do egzaminu. Instruktor nie jest przypisany do jednej osoby, co pomaga w korzystaniu z doświadczenia różnych osób oraz minimalizuje stres związany z nową, nie znaną osobą na egzaminie.
29.06.2020
Magdalena
Polecam szkołę SzybkiBill, Zdane za 2 razem :) Dziękuję Instruktorom, za pomoc i Pani Lidce, POZDRAWIAM ,
25.06.2020
Daria
Polecam szkołę jazdy szybki bill! W szczególności Pani Lidce - z nią nie ma rzeczy niemożliwych! Ze wszystkim idzie się dogadać. Instruktorzy z powołania! Cierpliwi a zarazem żartobliwi. W szczególności podziękowania Arturowi oraz Panu Tomkowi - z nimi jeździłam najwiecej ! Polecam, polecam, polecam!!!
20.06.2020
Sandra
Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę jazdy! Wspaniali instruktorzy, którzy potrafią przekazać wiedzę w prosty sposób, dzięki nim zdałam egzamin za pierwszym razem.
09.06.2020
Artur
Wszystko zdane za pierwszym dzięki wspaniałej załodze instruktorów(ek) Super szkoła naprawdę polecam !!!
24.05.2020
Emilia
Szybki Bill to szkoła nauki jazdy zdecydowanie godna polecenia! Profesjonalni i sympatyczni instruktorzy jazdy sprawiają, że nauka w tej szkole jest przyjemnością, a po skończonym kursie jest się dobrze przygotowanym zarówno technicznie, jak i psychicznie do egzaminu. Polecam szczególnie Pana Leszka i Anię, którym bardzo dziękuję za wszystkie wskazówki, rady i każde dobre słowo! :) Dużą zaletą Szybkiego Billa jest też możliwość bardzo szybkiego zrealizowania kursu na kategorię B oraz bezproblemowego dopasowania grafiku jazd do swojego kalendarza.
21.05.2020
Pokaż więcej

Dodaj opinię


Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.