KWIATEK
Serdeczne podziękowania dla całego zespołu "Szybki bill". Świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie. Indywidualne podejście do każdego kursanta. Dzięki pełnemu profesjonalizmowi z ich strony opuściłem WORD z wynikiem POZYTYWNYM;) POLECAM!!!
04.09.2020
Piotr
Kategoria A, zdane za pierwszym razem. Ale to nie ja jestem taki zajedwabisty, tylko instruktorzy, na których trafiłem. Magda, gdyby Cię nie było, należałoby Cię wymyślić. Dzięki za konkretne wskazówki, bez zbędnego pitolenia. Ludzie, tu się nie a co zastanawiać, tu się trzeba zapisywać!
06.08.2020
Tomasz
Koleźeńska atmosfera,praktyczne porady,polecam wszystkim..
05.07.2020
Natalia
Polecam! Zdane za pierwszym. Mozliwosc bardzo szybkiego kursu, dzieki samodzielnemu ustalaniu grafiku. Pani Lidka przemiła, zawsze pomoże. Instruktorzy mają osobiste podejście do kursanta. Bardzo mili, z doświadczeniem, nie krytykują, tylko uczą. Bardzo dobrze przygotują do egzaminu. Instruktor nie jest przypisany do jednej osoby, co pomaga w korzystaniu z doświadczenia różnych osób oraz minimalizuje stres związany z nową, nie znaną osobą na egzaminie.
29.06.2020
Magdalena
Polecam szkołę SzybkiBill, Zdane za 2 razem :) Dziękuję Instruktorom, za pomoc i Pani Lidce, POZDRAWIAM ,
25.06.2020
Daria
Polecam szkołę jazdy szybki bill! W szczególności Pani Lidce - z nią nie ma rzeczy niemożliwych! Ze wszystkim idzie się dogadać. Instruktorzy z powołania! Cierpliwi a zarazem żartobliwi. W szczególności podziękowania Arturowi oraz Panu Tomkowi - z nimi jeździłam najwiecej ! Polecam, polecam, polecam!!!
20.06.2020
Sandra
Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę jazdy! Wspaniali instruktorzy, którzy potrafią przekazać wiedzę w prosty sposób, dzięki nim zdałam egzamin za pierwszym razem.
09.06.2020
Pokaż więcej

Dodaj opinię


Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.