Jakub
Serdecznie polecam tą szkołe jazdy. Dzięki Panu Mariuszowi, który prowadził mnie od początku egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam!!!
19.02.2024
Agnieszka
Uczyłam się w inne szkole jazdy, nauka nie była najgorsza, ale bardzo się stresowałam i nikt nie pokazał mi jak zrobić dobrze łuk. 3 razy oblałam na łuku, po czym zapisałam się na dwie godziny do szybkiego billa. Dzięki panu Leszkowi odrazu zdałam, za co bardzo dziękuje. Za wiarę, wsparcie i indywidualne podejście. Wspaniały człowiek bardzo polecam ❤️
09.02.2024
Adam
Kurs na prawo jazdy w Szybkim Billu był dla mnie super przygodą. Nauczyłem się pewnie i przede wszystkim bezpiecznie poruszać w miejskiej dżungli. Bardzo dobrze mi się jeździło ze wszystkimi instruktorami, ale szczególnie z Panem Hubertem i Wojtkiem. Dali mi wiele przydatnych wskazówek. Zdałem za pierwszym. Polecam!
03.01.2024
Paulina
Zdałam za pierwszym razem! Chciałam bardzo polecić ta szkółkę, super instruktorzy atmosfera. Wszyscy są bardzo pomocni wyrozumiali. Polecam całym sercem !!
09.11.2023
Bogusia
Zdałam!!Jeśli szukacie :profesjonalizmu, intensywnego kursu w dogodnym dla siebie terminie, wsparcia, zrozumienia, motywacji, dobrej energii to najlepszy wybór.Dziękuję Panu Tomaszowi ,Panu Hubertowi,Panu Leszkowi,Panu Frankowi oraz Panom Arturom. Każdy z Was Panowie jest inny i daje coś od siebie a łączy Was jedno jesteście wspaniałymi nauczycielami. Dziękuję za ogrom wsparcia duchowego, mądrość i życzliwość .To był pożyteczny i przyjemny czas. Dziękuję Pani Lidce za cudowną opiekę od pierwszej chwili.Jest Pani dobrą duszą, złotą rybką, która spełnia życzenia.Jeszcze raz bardzo dziękuję całemu zespołowi SZYBKIEGO BILLA.Jesteście super!
10.08.2023
Mateusz
Po dwunastu latach postanowiłem spróbować ponownie z prawkiem. Wykupiłem 30 godzin. Pracuję w systemie czterobrygadowym na trzy zmiany. Dzięki Pani Lidzi wyjeździłem wszystkie godziny w jeden miesiąc :) Z racji trybu w którym pracowałem jeździłem z różnymi panami instruktorami i od każdego z nich nauczyłem się czegoś innego. Zdane za drugim razem bo za pierwszym zjadł mnie stres. Pozdrawiam całą załogę Szybkiego Billa, serdecznie dziękuję i polecam :)
07.09.2022
Kamil
Dokupione jazdy u Pana Mariusza były bardzo udane. Pozwoliły mi dokształcić się w prowadzeniu pojazdu, nabrać nieco więcej pewności i pokonać pewne trudności, takie jak np. łuk. Ostatecznie zdałem już pierwszy egzamin, po jazdach u Pana Mariusza, mimo iż wcześniej nie do końca w to wierzyłem. Serdecznie polecam każdemu i pozdrawiam Pana!
29.03.2022
Pokaż więcej

Dodaj opinię


Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.