Karolina
Dokładnie mija rok jak zaczęłam kursy w Szybkim Billu. To były pełne wyzwań 3 miesiące wytężonej nauki zakończone zdanym egzaminem, za drugim podejściem (pierwsze podejście uznałam jako test dla egzaminatora :) ), w dniu 7 marca 2017. W tym miejscu chce SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ KAROLINIE, za cierpliwość, tłumaczenie w jasny i przejrzysty sposób, gdyby nie ona nie wiem czy jeździłabym dziś autem. Za wyrozumiałość i stoicki spokój dziękuję Marcinowi i Kubie. Pani Marcie za wspaniałe koordynowanie planem mojego kursu. Wszyscy, którzy stoicie przed dylematem czy to aby dobra szkoła, powiem wam jedno - nie znajdziecie lepszej wiem co mówię! Pozdrawiam całą załogę Szybkiego Billa.
23.11.2017
Bartosz
Kat. A, praktyka w 7 dni. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Polecam!
06.10.2017
Iwona
Marcin przyczynił wspaniale się do zdania przeze mnie egzaminu na kategorię A. (wiadomo zaś, że nie jest to łatwe i proste :) ) Dziękuję i polecam.
27.09.2017
Eliza
Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Godziny przejechane z instruktorem okazały się bardzo cenne. Trasa jaką jechaliśmy praktycznie pokryła się z moją trasą egzaminacyjną. Rady i uwagi dawane przez instruktora bardzo się przydały! Z całego serca dziękuję! :)
21.08.2017
Jakub
Bardzo dobre przygotowanie oraz świetne podejście do kursanta. Egzamin zdany za pierwszym razem. Serdecznie Polecam!!!
20.07.2017
Bartosz
Prawko na kat. A zdane za pierwszym razem. Ale czego można było się spodziewać po tak profesjonalnym przygotowaniu przez pana Marcina C. ;) Polecam gorąco!
25.06.2017
Paulina
Doskonały przykład tego, że kompetencje, fachowość i wiedza mogą iść w parze z przesympatyczną atmosferą tak w szkole, jak i podczas jazd :) Zdane za pierwszym razem :)
05.06.2017
Pokaż więcej

Dodaj opinię


Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies.